×
Şirket Profili Yatırımcı İlişkileri Ürünlerimiz Satış Kanallarımız Hasar Hizmet Kanallarımız İletişim
×
DEĞERLİ SİGORTALILARIMIZ

Değerli Sigortalılarımız
15 Temmuz akşam saatlerinde yaşanan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini hedef alan darbe teşebbüsü; demokrasi, insan hakları ve özgürlük anlayışımızla kesinlikle bağdaşmayan bir kalkışma olarak siyasi tarihimizdeki yerini almıştır. Anayasal rejimimizi ortadan kaldırmayı amaçlayan, baskı ve şiddet yoluyla milli iradeyi hiçe sayabileceğini düşünen bu tip bir girişimin bir daha asla tekrar etmeyeceğine ve ihanet çetelerinin emellerinin aksine demokrasimizin bu zor günlerden daha da güçlenerek çıkacağına yürekten inanıyoruz.
 
Yaşanan olaylarda hayatını kaybeden ve şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve tüm ulusumuza başsağlığı dileriz.
 
Bu olaylar nedeniyle sigortalılarımızın maddi zararlarının teminat kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın değerlendirilerek şirketimizce tazmin edeceğimizi , Halk Sigorta olarak ülkemizin değerlerine ve milletimizin geleceğine duyduğumuz bağlılıkla bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı tutkuyla çalışmaya devam edeceğimizi, saygıyla kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

HALK SİGORTA A.Ş.